Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Ateńska ogłasza przetargi nieograniczone
01.09.2026
34450494
Przetarg
ATEŃSKA SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA
ul. ARABSKA 9
03-977
WARSZAWA
osoba kontaktowa: e-mail: biuro@sbm-atenska.pl
SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA „ATEŃSKA”
03-977 Warszawa, ul. Arabska 9
Ogłasza przetargi nieograniczone na:
- Modernizacja dźwigu osobowego 11-przystankowego zainstalowanego w budynku wielorodzinnym przy al. Stanów Zjednoczonych 26 kl. 7
Nr ewidencyjny 3127068609
Terminy:
- składania ofert - do dnia 15.09.2026 r. do godz. 09:00
- otwarcia ofert - dnia 15.09.2026 r. godz. 10:00
- zakończenia robót: 12.04.2027 r., nie dłużej niż 7 tygodni od zatrzymania dźwigu.
Wadium – 8.000 zł,
Cena specyfikacji: 100 zł
- Modernizacja dźwigu osobowego 11-przystankowego zainstalowanego w budynku wielorodzinnym przy al. Stanów Zjednoczonych 26 kl. 8
Nr ewidencyjny 3127068610
Terminy:
- składania ofert - do dnia 15.09.2026 r. do godz. 09:00
- otwarcia ofert - dnia 15.09.2026 r. godz. 11:00
- zakończenia robót: 20.02.2027 r., nie dłużej niż 7 tygodni od zatrzymania dźwigu.
Wadium – 8.000 zł
Cena specyfikacji: 100 zł
- Modernizacja dźwigu osobowego 11-przystankowego zainstalowanego w budynku wielorodzinnym przy al. Stanów Zjednoczonych 26 kl. 9
Nr ewidencyjny 3127068604
Terminy:
- składania ofert - do dnia 15.09.2026 r. do godz. 09:00
- otwarcia ofert - dnia 15.09.2026 r. godz. 12:00
- zakończenia robót: 12.04.2027 r., nie dłużej niż 7 tygodni od zatrzymania dźwigu.
Wadium – 8.000 zł
Cena specyfikacji: 100 zł
- Krycie dachu z obróbkami - pawilon handlowo-usługowy ul. Ateńska 4
Terminy:
- składania ofert - do dnia 17.09.2026 r. do godz. 09:00
- otwarcia ofert - dnia 17.09.2026 r. godz. 10:00
- zakończenia robót: 30.10.2026r., do 21 dni od dnia wprowadzenia na budowę
Wadium – 4.500 zł
Cena specyfikacji: 100 zł
Terminy:
- składania ofert - do dnia 17.09.2026 r. do godz. 09:00
- otwarcia ofert - dnia 17.09.2026 r. godz. 11:00
- zakończenia robót: 30.06.2027 r., nie dłużej niż 6 tygodni od wymiany dźwigu.
Wadium – 87.000 zł
Cena specyfikacji: 100 zł
Opłatę za specyfikacje należy wpłacać na konto Spółdzielni:
PKO BP SA XV O/W-wa 91 1020 1156 0000 7002 0007 4526
Odbiór specyfikacji w pok. nr 2 za okazaniem potwierdzenia opłaty, biuro@sbm-atenska.pl
Oferty należy składać w biurze Spółdzielni pok. nr 9.
Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu bez podania przyczyn na każdym etapie procedury przetargowej.