BZP: Zakup pojazdu (mikrobusu) do przewozu osób niepełnosprawnych – uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Śmiechowicach
19.08.2026
2026/BZP 00398991/01
Gmina Samborzec
Dane ogłoszeniodawcy znajdują się w treści ogłoszenia.
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zakup pojazdu (mikrobusu) do przewozu osób niepełnosprawnych – uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Śmiechowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Samborzec
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409778
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Samborzec 43
1.4.2.) Miejscowość: Samborzec
1.4.3.) Kod pocztowy: 27-650
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.4.7.) Numer telefonu: 158314443
1.4.8.) Numer faksu: 158314443 wew 20
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@samborzec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.samborzec.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398991
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00390738
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VIII - PROCEDURA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.1. Termin składania ofert Przed zmianą:
2026-08-21 10:00
Po zmianie:
2026-08-25 10:00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.3. Termin otwarcia ofert Przed zmianą:
2026-08-21 10:15
Po zmianie:
2026-08-25 10:15
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.4. Termin związania ofertą Przed zmianą:
2026-09-19
Po zmianie:
2026-09-23