BZP: Zakup i dostawa fabrycznie nowych mebli i wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach programu "Edukacyjna rewolucja w Rudzie Śląskiej"
20.08.2026
2026/BZP 00401053/01
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
Dane ogłoszeniodawcy znajdują się w treści ogłoszenia.
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zakup i dostawa fabrycznie nowych mebli i wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach programu "Edukacyjna rewolucja w Rudzie Śląskiej"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RUDA ŚLĄSKA
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Ruda Śląska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515840
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.4.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-709
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.7.) Numer telefonu: +48 32 2449094
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ruda-sl.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rudaslaska.bip.info.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401053
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00391530
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
9.1. Informacje dodatkowe Przed zmianą:
1. Dotyczy ust. 5.5) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy jedynie z zakresu
potwierdzenia braku podstaw Wykonawcy do wykluczenia.
2. Dotyczy SEKCJI IV 4.2.10)Zamówienie należy zrealizować w terminie: do 40 dni od zawarcia umowy (część 1-4).
3. Dotyczy SEKCJI VII 8.1) Termin składania ofert: 24.08.2026r. godz. 10:30,00.
4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy
z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz
służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dz.U. z 2025 poz. 514).
Po zmianie:
1. Dotyczy ust. 5.5) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy jedynie z zakresu
potwierdzenia braku podstaw Wykonawcy do wykluczenia.
2. Dotyczy SEKCJI IV 4.2.10)Zamówienie należy zrealizować w terminie: do 40 dni od zawarcia umowy (część 1-4).
3. Dotyczy SEKCJI VII 8.1) Termin składania ofert: 28.08.2026r. godz. 10:30,00.
4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy
z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz
służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dz.U. z 2025 poz. 514).
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VIII - PROCEDURA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.1. Termin składania ofert Przed zmianą:
2026-08-24 10:30
Po zmianie:
2026-08-28 10:30
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.3. Termin otwarcia ofert Przed zmianą:
2026-08-24 11:00
Po zmianie:
2026-08-28 11:00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.4. Termin związania ofertą Przed zmianą:
2026-09-22
Po zmianie:
2026-09-25