BZP: Zakup autobusu szkolnego na potrzeby kształcenia podstawowego w Gminie Fałków
21.08.2026
2026/BZP 00402553/01
GMINA FAŁKÓW
Dane ogłoszeniodawcy znajdują się w treści ogłoszenia.
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zakup autobusu szkolnego na potrzeby kształcenia podstawowego w Gminie Fałków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA FAŁKÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648066
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: ul. Zamkowa 1A
1.4.2.) Miejscowość: Fałków
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-260
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@falkow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.falkow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402553
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00393029
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą:
1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup autobusu szkolnego na potrzeby kształcenia podstawowego w Gminie Fałków
2. Samochód wraz z wyposażeniem ma być fabrycznie nowy i wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
3. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami i parametrami zawartymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
4. Wyceniony w formularzu ofertowym samochód wraz z wyposażeniem musi posiadać parametry nie gorsze niż te wskazane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
5. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia o gorszych parametrach i warunkach niż te wskazane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, oferta będzie podlegać odrzuceniu, jako niespełniająca warunków SWZ.
6. Wykonawca w dniu podpisania protokołu odbioru zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu komplet dokumentacji niezbędnej do rejestracji pojazdu wynikającej z ustawy Prawo o ruch drogowym.
7. Odbiór przedmiotu zamówienia odbędzie się w siedzibie Wykonawcy.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Zakup współfinansowany ze środków Budżetu Państwa
Po zmianie:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup autobusu przeznaczonego do przewozu dzieci w Gminie Fałków
2. Samochód wraz z wyposażeniem ma być fabrycznie nowy i wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
3. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami i parametrami zawartymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
4. Wyceniony w formularzu ofertowym samochód wraz z wyposażeniem musi posiadać parametry nie gorsze niż te wskazane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
5. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia o gorszych parametrach i warunkach niż te wskazane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, oferta będzie podlegać odrzuceniu, jako niespełniająca warunków SWZ.
6. Wykonawca w dniu podpisania protokołu odbioru zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu komplet dokumentacji niezbędnej do rejestracji pojazdu wynikającej z ustawy Prawo o ruch drogowym.
7. Odbiór przedmiotu zamówienia odbędzie się w siedzibie Wykonawcy.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Zakup współfinansowany ze środków Budżetu Państwa
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VIII - PROCEDURA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.1. Termin składania ofert Przed zmianą:
2026-08-24 10:00
Po zmianie:
2026-08-26 10:00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.3. Termin otwarcia ofert Przed zmianą:
2026-08-24 10:30
Po zmianie:
2026-08-26 10:30
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.4. Termin związania ofertą Przed zmianą:
2026-09-22
Po zmianie:
2026-09-24