Sąd Rejonowy w Kutnie Wydział ogłasza, że zostało wszczęte postępowanie o stwierdzenie zasiedzenia własność nieruchomości położonej w miejscowości Kręcieszki
02.01.2026
34413980
SĄD REJONOWY W KUTNIE I WYDZIAŁ CYWILNY
ul. STASZICA 3
99-300
KUTNO
Sąd Rejonowy w Kutnie Wydział I Cywilny ogłasza, że pod sygn. akt I Ns 40/23 w sprawie z wniosku Jadwigi Bogumiły Dudkowskiej, przy udziale Jakuba Dudkowskiego, Sylwii Lipskiej, Łukasza Dudkowskiego, Wojciecha Kubaczyk, Gminy Bedlno zostało wszczęte postępowanie o stwierdzenie, że Jadwiga Bogumiła Dudkowska z dniem 01 stycznia 2023 roku nabyła przez zasiedzenie własność nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Kręcieszki, gmina Bedlno, działka gruntu o nr ewid. 229, 0 pow. 0,6385 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta.
Posiadaczem opisanej nieruchomości jest Jadwiga Bogumiła Dudkowska.
Wzywa się wszystkich zainteresowanych, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu Rejonowego w Kutnie i wykazali swoje prawo własności, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie nieruchomości, o ile zostanie ono udowodnione.